O nas

Firma OPPOLD POLSKA rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku. Zajmujemy się sprzedażą narzędzi do obróbki drewna, głównie do okien, drzwi i mebli. Przez kilka pierwszych lat działaliśmy jako wyłączny przedstawiciel niemieckiej firmy OPPOLD SYSTEM na rynku polskim. Po czasie jak dla niemieckiej firmy nadeszły egzystencjalne zmiany nawiązaliśmy współpracę z innymi wiodącymi europejskimi producentami oferującymi narzędzia do obróbki drewna. Dzięki partnerom nasza oferta narzędziowa obejmuje szeroki zakres narzędzi standardowych oraz specjalistycznych. Nasze narzędzia pracują na wszystkich typach maszyn stolarskich, od frezarek stacjonarnych do maszyn typu CNC.     

Nasza oferta, obok narzędzi, została uzupełniona o pokrewne produkty z branży obróbki drewna. Od roku 2001 współpracujemy z firmą HOFFMANN Maschinenbau GmbH. Jako wyłączny przedstawiciel na rynku polskim oferujemy technikę łączenia na wcisk HOFFMANN, znany może bardziej jako „jaskółczy ogon”. 

W trakcie naszego rozwoju stale dążymy do wzbogacania naszej oferty o specjalistyczne produkty związane z obróbką drewna. Systematycznie do grona naszych partnerów dołączają nowe firmy oferujące sprawdzone rozwiązania technologiczne. Tak jak dobrze układająca się współpraca z naszymi Dostawcami, równie ważne i szczególnie cenne są dla partnerskie kontakty z naszymi Odbiorcami.    

Naszą misją jest dostarczanie Klientom narzędzi oraz maszyn najwyższej jakości wraz z rzetelnym technicznym doradztwem i serwisem.  Od lat szczególny nacisk kładziemy na budowanie trwałych więzi z naszymi Klientami. Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie, którym nas obdarzyli.

Małgorzata Piechota
wraz z załogą

Kontakt z nami

Tel. +48 (77) 457 01 01