Narzędzia

OPPOLD POLSKA

Sprzedażą narzędzi zajmujemy się od ponad 10 lat. Na początku naszej działalności byliśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce dla narzędzi OPPOLD SYSTEM. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu nawiązaliśmy kontakt z wieloma uznanymi europejskimi dostawcami narzędzi.
Są to głównie narzędzia do obróbki okien, drzwi i mebli drewnianych, przeznaczone odpowiednio do różnych typów maszyn, od frezarek do maszyn typu CNC. Są to typowe głowice frezarskie nasadzane na trzpień, głowice z uchwytem CNC czy też frezy trzpieniowe.
Konstrukcja narzędzi w większości oparta jest na zasadzie wymiennych ostrzy z węglika spiekanego HM. Prowadzimy też narzędzia z ostrzami diamentowymi.
Większość narzędzi jest wykonywana na indywidualne zamówienie Klienta. Dzięki temu możemy uwzględnić w konstrukcji narzędzia wszelkie wymagania stawiane przez Klienta, oczywiście w miarę możliwości technicznych. Po akceptacji rysunków technicznych, Klient otrzymuje narzędzie jedyne w swoim rodzaju. Tym samym każde takie narzędzie, które trafia do Klienta jest w pewnym sensie nowością.
W przypadku zapytań dotyczących narzędzi, prosimy o wstępne określenie profilu czy przeznaczenia narzędzi. Przedstawiamy wtedy przykładowe przekroje czy profile narzędzi, które są najczęściej wyjściowymi rysunkami roboczymi. W ten sposób tworzymy kolejne nowe narzędzie.
W galerii przedstawiamy przykładowe narzędzia.

Oferujemy:

Narzędzia do okien SOFTLINE z dowolnym zaokrągleniem czy profilem ozdobnym
Narzędzia do okien drewniano-aluminiowych
Narzędzia do okien energooszczędnych
Narzędzia do okien skrzynkowych
Narzędzia do okien skandynawskich, angielskich i innych tzw. profili eksportowych
Narzędzia do okien łukowych
Narzędzia do drzwi zewnętrznych i wewnętrznych
Narzędzia dla meblarstwa
Narzędzia do programu standardowego
Noże wymienne
* Płytki HM standardowe i profilowane
* Noże do systemu TERSA
* Blankiety do samodzielnego profilowania
* Noże ryflowane HPS, HSS i z nakładką HM
* Inne noże na indywidualne zamówienie