Aktualności
Zmiana lokazliacji

Od 01.06.2015 jesteśmy dostępni pod nowym adresem: 45-005 Opole, ul. Budowlanych 6, komplex K2


Sklep internetowy

www.otto-kleje.pl
Zapraszamy do działającego już e-sklepu z produktami OTTO CHEMIE


Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 

Kto na co dzień nie ma do czynienia z materiałami klejącymi i uszczelniającymi, dla tego świat tych materiałów jest dżunglą, w której koniecznie potrzebna jest pomoc w wyszukiwaniu.

W zależności od przewidywanego zastosowania, panujących warunków środowiskowych, łączonych materiałów oraz wymagań dotyczących czasu utwardzania lub pożądanego bądź niepożądanego zachowania materiału klejącego, w rachubę wchodzi tylko określona grupa produktów.

Osoby zainteresowane mają możliwość bezpośredniego wyszukiwania PRODUKTÓW, bądź wyszukiwania według zastosowania. Po wybraniu wyszukiwania według ZASTOSOWANIA wyświetlany jest ekran z typowymi obszarami zastosowań występującymi na budowie, w których wykonuje się prace związane z uszczelnianiem i klejeniem.


Na stronach "Produkty", każda pozycja ma opis w wersji polskiej, poniżej opisu zamieszczone są   dane techniczne TDS w wersji polskiej. W wyznaczonych pozycjach dostępny jest próbnik kolorów na zapytanie.


FotoFotoFoto
FotoFotoFoto
 
  

OPPOLD POLSKA Małgorzata Piechota, 45-005 Opole, ul. Budowlanych 6, Tel. +48 (77) 457 01 01

  
   

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
  
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
  
n4CMS by new4mat.com © 2009       Administracja