Aktualności
Zmiana lokazliacji

Od 01.06.2015 jesteśmy dostępni pod nowym adresem: 45-005 Opole, ul. Budowlanych 6, komplex K2


Sklep internetowy

www.otto-kleje.pl
Zapraszamy do działającego już e-sklepu z produktami OTTO CHEMIE


Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Opis techniki
Foto
Foto
Foto

Okna są oczami każdego domu. Pokazują z zewnątrz co jest wewnątrz. Kształtują otoczenie oraz pomieszczenia.

Okna HOFFMAN, czyli okna drewniano – aluminiowe, ale nie tylko gdyż występują również typowe okna drewniane lub drewniane z folią aluminiowa, w szczególny sposób podkreślają wygląd domu. Ich wspólną cechą jest połączenie nie na czop i widlicę, lecz pod kątem 45°.

Okno drew.-alu. jest z zewnątrz chronione przed wpływami czynników pogodowych okładziną aluminiową, a od wewnątrz profil oklienny jest pokryty okleiną z forniru z naturalnego drewna. Powierzchnia forniru jest dodatkowo uszlachetniona warstwą poliuretanu, dzięki czemu posiada ona wyjątkową trwałość. Powierzchnia okna jest jednocześnie odporna na: promienie UV, działania wilgoci i temperatury jak i również uderzenia i oderwania. Warstwa uszlachetniająca gwarantuje, że okna zarówno wewnątrz, jak i dzięki aluminiowej powłoce także z zewnątrz, nie będą wymagały w przyszłości konserwacji czy malowania. Wyjątkowo gładka i aksamitna powierzchnia zadziwia nawet przy późniejszej praktycznej czynności jak mycie okna.
Powyższy system można również zastosować przy drzwiach tarasowych, balkonowych, przesuwnych jak i przy połączeniach w konstrukcjach budowlanych czy przy fasadach szklanych.

Decydującą cechą konstrukcyjną okna HOFFMANN są docięte pod kątem 45°, ramy i skrzydła okienne. Fornirowana, potrójnie klejona kantówka okienna, jest na trwale połączona za pomocą wcisków HOFFMANN oraz kołków.
 
Od 15 lat system z powodzeniem stosowany jest przez klientów indywidualnych i instytucje na całym świecie. Około 100 producentów produkuje okna i fasady w tym systemie. 

Są one zawsze estetycznie dopasowane do wnętrza użytkowego. 
Przykłady realizacji przedstawiamy w Galerii.

Artykuł na ten temat  pt. "Powiew nowości w oknach HOFFMANN" ukazał się w ostatnim czasie w Gazecie Przemysłu Drzewnego nr 04/2009. 
 
 
 
 

 

 
  

OPPOLD POLSKA Małgorzata Piechota, 45-005 Opole, ul. Budowlanych 6, Tel. +48 (77) 457 01 01

  
   

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
  
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
  
n4CMS by new4mat.com © 2009       Administracja