Aktualności
Zmiana lokazliacji

Od 01.06.2015 jesteśmy dostępni pod nowym adresem: 45-005 Opole, ul. Budowlanych 6, komplex K2


Sklep internetowy

www.otto-kleje.pl
Zapraszamy do działającego już e-sklepu z produktami OTTO CHEMIE


Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Opis techniki

Nowość!!

Maszyny serii MU 3!!

Technika połączeń na wcisk HOFFMANN tzw. jaskółczy ogon


Idea połączeń poprzez wcisk typu HOFFMANN polega na precyzyjnym łączeniu dwóch elementów za pomoca łącznika, czesto określanego jako jaskółczy ogon. Połączenie takie jest wyjątkowo stabilne. Techniką tą można łączyć elementy zarówno gładkich powierzchni - na płasko, jak i profilowanych - pod skosem. Do zalet tego wyjątkowego systemu łączenia elementów drewnianych możemy zaliczyć: łatwość wykonania, wytrzymałość, wydajność i estetykę.

Oferujemy szeroki wybór wcisków celem dostosowania odpowiedniej wielkości łącznika do jego zastosowania. Proponujemy cztery standardowe rodzaje wcisków o różnych długościach, co gwarantuje możliwość doboru odpowiedniego rodzaju wcisku do wszystkich połączeń.
Wciski HOFFMANN wykonane są z wysokiej jakości polimerów w kolorze brązowym. Oczywiście można je zamówić w każdym innym kolorze, formie i długości. Dostępne są również wciski wykonane z różnych gatunków drewna (dąb, jesion, buk, meranti, orzech itp.) i z aluminium – dla bardzo obciążonych połączeń.
W zastosowanym systemie wewnętrzna powierzchnia wcisku nie jest gładka, lecz posiada ząbki, które wciskają się w materiał silnie spajając jego elementy.
Zarówno w rzemiośle jak i w przemyśle połączenia na wciski Hoffmann są bezproblemowe i racjonalne. Do stosowania w produkcji pojedynczej jak i seryjnej.

Do frezowania wpustów pod wcisk oferujemy maszyny firmy HOFFMANN. Może to być maszyna ręczna, stołowa
jak i klasyczny, stacjonarny model. Są dostępne również pneumatyczne maszyny na jeden, dwa lub więcej wcisków z automatycznym sortowaniem. Oferujemy również maszyny do jednoczesnego cięcia elementów pod kątem i frezowania wpustów.

Łączniki HOFFMANN można stosować zarówno w drobnych jak i masywnych konstrukcjach. Do połączenia w listwach przyszybowych, ramkach, listwach ozdobnych, wieńcach, cokołach, elementach profilowanych, płytach, przy wykańczaniu wnętrz, konstrukcjach ze słupkami przy elewacjach, ogrodach zimowych, domach z bali. 

 
  

OPPOLD POLSKA Małgorzata Piechota, 45-005 Opole, ul. Budowlanych 6, Tel. +48 (77) 457 01 01

  
   

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
  
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
  
n4CMS by new4mat.com © 2009       Administracja