Aktualności
Zmiana lokazliacji

Od 01.06.2015 jesteśmy dostępni pod nowym adresem: 45-005 Opole, ul. Budowlanych 6, komplex K2


Sklep internetowy

www.otto-kleje.pl
Zapraszamy do działającego już e-sklepu z produktami OTTO CHEMIE


Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
O nas

Firma OPPOLD POLSKA rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku. Zajmujemy się sprzedażą narzędzi do obróbki drewna, głównie do okien, drzwi i mebli. Przez kilka pierwszych lat działaliśmy jako wyłączny przedstawiciel niemieckiej firmy OPPOLD SYSTEM na rynku polskim. Po czasie jak dla niemieckiej firmy nadeszły egzystencjalne zmiany nawiązaliśmy współpracę z innymi wiodącymi europejskimi producentami oferującymi narzędzia do obróbki drewna. Dzięki partnerom nasza oferta narzędziowa obejmuje szeroki zakres narzędzi standardowych oraz specjalistycznych. Nasze narzędzia pracują na wszystkich typach maszyn stolarskich, od frezarek stacjonarnych do maszyn typu CNC.     

Nasza oferta, obok narzędzi, została uzupełniona o pokrewne produkty z branży obróbki drewna. Od roku 2001 współpracujemy z firmą HOFFMANN Maschinenbau GmbH. Jako wyłączny przedstawiciel na rynku polskim oferujemy technikę łączenia na wcisk HOFFMANN, znany może bardziej jako „jaskółczy ogon”. Wraz z firmą STEGHERR oferujemy kompleksowe rozwiązania do produkcji m.in. ramek szprosowych.  

W trakcie naszego rozwoju stale dążymy do wzbogacania naszej oferty o specjalistyczne produkty związane z obróbką drewna. Systematycznie do grona naszych partnerów dołączają nowe firmy oferujące sprawdzone rozwiązania technologiczne. Tak jak dobrze układająca się współpraca z naszymi Dostawcami, równie ważne i szczególnie cenne są dla partnerskie kontakty z naszymi Odbiorcami.    

Naszą misją jest dostarczanie Klientom narzędzi oraz maszyn najwyższej jakości wraz z rzetelnym technicznym doradztwem i serwisem.  Od lat szczególny nacisk kładziemy na budowanie trwałych więzi z naszymi Klientami. Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie, którym nas obdarzyli.

prezes spółki Małgorzata Piechota
wraz z załogą

 

 
  

OPPOLD POLSKA Małgorzata Piechota, 45-005 Opole, ul. Budowlanych 6, Tel. +48 (77) 457 01 01

  
   

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
  
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 
  
n4CMS by new4mat.com © 2009       Administracja